Hakkımızda

Uzun yıllardır gayrimenkul satışı ve değerlendirmesi ile İm-Za Gayrimenkul olarak konut faaliyetleri ve inşaat sektöründe yerimizi almış bulunmaktayız. Değişen ve gelişen ülkemizde, modern yaşam şartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Ancak devam eden konut açığını karşılamak ve sektörün güçlü bir temsilcisi olacak güven, kalitenin simgesi olmuştur.
Hayata olumlu bakan, gerçekçi iyimser kimliğimiz ve mutlu ruh halimizin avantajlarını cebimize koyarak yola çıktık. Düşüncelerimize duygularımızı katarak eyleme geçtik. Mutluluk halimiz müşterilerimize, dostlarımıza ve çevremizde ki insanlara da yansıyacak, onların hayatlarında da olumlu değişiklikler yaratabilecektir. İşte bu bizim için başarı demektir. Yeteneklerimiz ve uzmanlıklarımız doğrultusunda insanlara yol göstermeyi, bilgilerimizi paylaşarak onlarla birlikte çoğalmayı daha fazla öğrenmeyi, öğrendikçe değişmeyi, değiştikçe gelişmeyi hedefledik.
Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir. İm-Za Gayrimenkul olarak emlak konut alanında faaliyetimiz devam etmektedir. Gayrimenkul alım satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir. Didim İm-Za pazarladığı gayrimenkullerin satış öncesi ve satış sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesin de ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında deneyimli kadrosu ile hizmetler sunmaktadır. İstediğiniz türde bir gayrimenkulü almak için kapı kapı dolanmanıza gerek kalmaz.
Bu sizin yolculuğunuz! Yardım etmek için buradayız. Taşınmazlar yaşamınızı bir üst seviyeye taşıyabilir. Gayrimenkul işlerinde ölçmek ve değerlendirmek bizim uzmanlık alanımız.
Gayrimenkulünüzü reel değerinde satmak ya da kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Güvenilir emlak pusulanız Didim İm-Za Gayrimenkul güvencesi ile tanışmanız ve elinizdeki gayrimenkulü kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.